Mini PPRC Boru Kaynak Makina Set

Yanmaz Plastik gövdeli tasarım
Çok pratik
Tek rezistanslıdır
650 Watt
Özel ayak
PP kaynağı için ihtiyaç duyacağınız aparatlar çantada mevcuttur. (20-32mm.)

        Firmamız bir çok boru kaynak makina üretimi imalatı yaptığı gibi Hks Metal Boru Kaynak Makina imalatı da yapmaktadır. Metal kaynak makinamız iş endüstrisinde belirli bir piyasaya sahip olan bir cihazdır. Genel olarak su ve doğal gaz plastik borularını kaynatmak ve birleştirmek amacıyla kullanılır. Burada ki ısıyı ise elektrik akımından aldığı ısı ile yapar. Bir birine benzeyen iki farklı plastik borunun bu elektrik ısısı ile eritilip birleştirilmesine yani kaynatılması işlemini makinamız en kısa sürede başarılı bir şekilde yapar.

          Üretimini yapmış olduğumuz tüm makinalarda olduğu gibi bu makinamızı da güvenle alabilir ve kullanabilirsiniz. Kendi üretimimiz olan PPRC Boru Kaynak Makina imalatı  garanti kapsamında olup yanmaz plastik gövdeli tasarımı ile göz alıcı bir görünüşe sahiptir. Aynı zamanda  Mini PPRC Boru Kaynak Makina Set aldığınız zaman pprc kaynağı yapacağınız ve ihtiyaç duyabileceğiniz tüm aparatlarını makina çantasında bulmuş olacaksınız.

Pandamax boru kaynak makinası ve diğer makinalarımızın üretimini yaptığımız firmamız yurt içi ve yurt dışına satış hizmeti de bulunmaktadır.

         Bu makinamızın diğer önemli özellikleri  ise çok pratik bir yapısının olması nedeniyle kullanışlı olması. Tek rezistanslı olması nedeniyle uygun fiyatlı oluşu. Özel ayaklara sahip olmasından dolayı işlemleri eksiksiz ve kusursuz bir şekilde düzenli yapması. 650 watt gücünde olması ise emsal ürünlere karşı bir adım önde olmasının bir göstergesi olmaktadır. Aynı zamanda eğer uygun basınç ve sıcaklık değerleri ile kullanımı yapıldığında Ppcr boru ve diğer parçalarının yaklaşık 50 yıla kadar ömrü olabilmektedir.

Ürün Sipariş Formu