Klasik PPRC Boru Kaynak Makina Set

Özellikler

Çift Rezistanslıdır
1300 Watt
Rezistanslar paslanmaz malzemelidir
PP kaynağı için ihtiyaç duyacağınız bütün aparatlar çantada mevcuttur (20-40mm.)

        PPRC Boru Kaynak Makina imalatını yapan firmalar genellikle bu boruların soğuğa ve sıcağa dayanıklı maddeden yapıldıklarını bildikleri için bunların imalatını tercih etmektedirler. 

       Firmamızdan Klasik PPRC Boru Kaynak Makina Set almadan önce Pprc terimini açalım. Pprc İngilizcedePolipropilen Random Copolymer anlamına gelmektedir. Pprc kaynak makinası pprc borularını kaynatma birleştirme gibi işlemlerini sağlıklı bir şekilde yapmamıza sağlayan makinalardır. Boru kaynak makine üretimi yapan firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ile yurt içi ve yurt dışına satışlar gerçekleştirmiştir. Makine üretimini kendimiz yaptığımız için her türlü parça va aksamına kefiliz ve garantili makinalar  üretiyoruz. Makine değil güven üretiyoruz. 

        Pandamax boru kaynak makinası ile çift rezistanslı olduğundan ve ısı ayarlı olduğunda farklı boru tiplerinde ve her kalınlıkta işlemlerini başarılı bir şekilde yapmaktadır. Ayrıca rezistanslar paslanmaz çelikten yapılmış olması makinanın uzun yıllar boyunca kullanılabileceğini gösterir. 1300 Watt gücü bulunan boru kaynatma ve birleştirme yada daha farklı işlemlerde kullanılmak üzere ihtiyaç duyabileceğiniz tüm aparat ve malzemeler makinamızı aldıktan sonra takım çantasında bulabileceksiniz.

     Plastik boru kaynak makinası üretimi yanında Hks metal Boru Kaynak Makina imalatını da firma bünyemizde makine mühendislerimiz ve alanında yetkin teknik ekibimizle  birlikte yapmaktayız. Üretimini yapmış olduğumuz boru kaynak makinalarının tamir bakım gibi teknik servis hizmetlerini de firma bünyemizde bulunan teknik servis elemanlarımız ile birlikte yürütmekteyiz. Size uygun olan makinalarımızdan birine karar verdiyseniz bizimle iletişime geçebilir bu makinalardan birine sahip olabilirsiniz.

Ürün Sipariş Formu